Contact

Voor aanvullende vragen of het maken van een afspraak kan je ons bellen op onze persoonlijke nummers of een persoonlijk e-mail bericht versturen. Niet-cliënten en zorgprofessionals kunnen contact opnemen via contact@vivevroedvrouw.nl of bellen met één van ons. 

Lisseth Carrion Aranda 06 – 40011038 lisseth@vivevroedvrouw.nl
Claudia van Dijk 06 – 18411618 claudia@vivevroedvrouw.nl
Daniela Eichenberger 06 – 11143332 daniela@vivevroedvrouw.nl
Michelle ten Berge 06 – 24610046 michelle@vivevroedvrouw.nl
Natasha Polgár 06 – 15185365 natasha@vivevroedvrouw.nl
Nienke de Leeuw 06 – 42387677 nienke@vivevroedvrouw.nl
Kalinka Van Vehmendahl 06 – 44030677 kalinka@vivevroedvrouw.nl

Lisseth Carrion Aranda
06 – 40011038
lisseth@vivevroedvrouw.nl

Claudia van Dijk
06 – 18411618
claudia@vivevroedvrouw.nl

Daniela Eichenberger
06 – 11143332
daniela@vivevroedvrouw.nl

Michelle ten Berge
06 – 24610046
michelle@vivevroedvrouw.nl

Natasha Polgár
06 – 15185365
natasha@vivevroedvrouw.nl

Nienke de Leeuw
06 – 42387677
nienke@vivevroedvrouw.nl

Kalinka Van Vehmendahl
06 – 44030677
kalinka@vivevroedvrouw.nl

Een kennismakingsgesprek is vrijblijvend en zonder kosten.

Praktijkadres

W.G. Plein 173 en 175, AOC gebouw, Amsterdam West

Ons werkgebied is groot. Neem contact op over de mogelijkheden.

Michelle, Kalinka en Natasha werken vanuit Almere Oosterwold en Nienke vanuit Weesp.