Contact

Voor aanvullende vragen of het maken van een afspraak kan je ons bellen op onze persoonlijke nummers of een persoonlijk e-mail bericht versturen. Niet-cliënten en zorgprofessionals kunnen contact opnemen via contact@vivevroedvrouw.nl of bellen met één van ons. 

Lisseth Carrion Aranda 06 – 40011038 lisseth@vivevroedvrouw.nl
Claudia van Dijk 06 – 18411618 claudia@vivevroedvrouw.nl
Daniela Eichenberger en      Agata Cieszynska 06 – 11143332 duoda@vivevroedvrouw.nl
Michelle ten Berge 06 – 24610046 michelle@vivevroedvrouw.nl
Natasha Polgár 085 – 2007332 natasha@vivevroedvrouw.nl
Nienke de Leeuw 06 – 42387677 nienke@vivevroedvrouw.nl
Kalinka Van Vehmendahl en Nel Hagen 06 – 44030677 / 06 – 12263867 nelkalinka@vivevroedvrouw.nl
Marcela Bouwmeester 06 – 17397105 marcela@vivevroedvrouw.nl

Lisseth Carrion Aranda
06 – 40011038
lisseth@vivevroedvrouw.nl

Claudia van Dijk
06 – 18411618
claudia@vivevroedvrouw.nl

Daniela Eichenberger en Agata Cieszynska
06 – 311143332
duoda@vivevroedvrouw.nl

Michelle ten Berge
06 – 24610046
michelle@vivevroedvrouw.nl

Natasha Polgár
06 – 15185365
natasha@vivevroedvrouw.nl

Nienke de Leeuw
06 – 42387677
nienke@vivevroedvrouw.nl

Kalinka Van Vehmendahl en Nel Hagen
06 – 44030677/06-12263867
nelkalinka@vivevroedvrouw.nl

Marcela Bouwmeester
06 – 17397105
marcela@vivevroedvrouw.nl

Een kennismakingsgesprek is vrijblijvend en zonder kosten.

Praktijkadres

W.G. Plein 173, AOC gebouw, Amsterdam West

Ons werkgebied is groot. Neem contact op over de mogelijkheden.

Michelle, Kalinka en Natasha werken vanuit Almere Oosterwold en Nienke vanuit Weesp.